חשיפת אתר מורשת מרן: הרב צדקה בקריאה למען קדושת ירושלים


אתר מורשת מרן בחשיפה בלעדית:

הגאון הגדול חכם משה צדקה שליט"א – ראש ישיבת פורת יוסף גאולה, שידוע כמי שאינו מתערב ומתבטא בענייני הבחירות, הוציא אמש מכתב בו הוא קורא להישמע לגדולי הדור בעניין הבחירות הקרובות לראשות העיר לירושלים, אשר משמעותו היא תמיכה במר משה ליאון לראשות העיר.

בקריאתו זו, מצטרף הרב משה צדקה שליט"א לקריאתם של מרנן ורבנן חברי מועצת גדולי התורה ובראשם מרן ראש הישיבה חכם שלום הכהן שליט"א, לתמוך ולסייע בעד בחירתו של משה ליאון לראשות עיריית ירושלים.

 

מודעות בחירות מוניציפאליות 2018


לקראת הבחירות הגורליות לרשויות המקומיות, בו יקבע גורלה של הפצת התורה בעם ישראל, יום בו יקבע כמה כוח יהיה לשלוחי דרבנן להגדיל תורה ולהאדירה, אתר מורשת מרן מגיש לפניכם מקבץ מודעות ופרסומות של התנועה הקדושה – הממשיכה בגאון את מורשתו של מרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה.

מרן בהתבטאות נדירה למנהל תלמוד תורה: תנשק ותחבק את הילדים!


הסרטה מיוחדת בה ניתן לצפות במרן רבינו עובדיה יוסף זלה"ה בהתבטאות מיוחדת שיש הרבה מה ללמוד ממנה בחינוך הילדים, בפרט בדור שלנו. אותה גישה שליוותה את מרן כל חייו, גישה של חום ואהבה.

הדברים נאמרו לרב ליאור שאער, שכיהן באותם ימים כמנהל תלמוד תורה.

צפו:

 

מידד טסה בשיר חדש על מרן • האזינו!


חמש שנים של יתמות חלפו עלינו, חמש שנים בהם הספינה נוסעת ללא מנהיגה הגדול – מרן רבינו הגדול זלה"ה. למרות השנים שעברו, רוחו עדיין מרחפת מעלינו, והלב זוכר ולא שוכח.

מידד טסה בשיר חדש שמבטה את התחושות.

 

 

להאזין ולבכות:

 

מתחברים למורשת מרן – ממשיכים את דרכו. לחצו כאן!

 

 

העמוד הבא »