התנדבות – בואו להיות חלק מהנחלת מורשתו של מרן!


בואו להיות חלק מהנחלת מורשתו של מרן!

המרכז למורשת מרן “להבין ולהשכיל”, מזמין אתכם להיות שותפים בעשיה הברוכה למען הנחלת מורשתו של מרן.

כארגון הפועל בעיקר על המתנדבים אשר נוטלים על עצמם את הזכות העצומה בזיכוי הרבים בארץ ובעולם, אנו שמחים להציע לפניכם את הפעילויות להם אנו זקוקים לסיוע ועזרה פיזית. זה יכול להיות בפתיחת מוקדי מבחנים של מפעל הלימוד היומי בתורת מרן, או בהפצת ושינוע חומר תורני, גיוס הוראות קבע ופעילים. אם אתם בעלי מקצוע מסוימים, גם אתם תוכלו לעזור!

כל הפרטים לפניכם.

פתיחת מוקדי מבחנים:

מפעל “הלימוד היומי בתורת מרן” הוא אחד מהפרויקטים החשובים ביותר בהנחלת מורשתו של מרן לדורות הבאים. הרבה מהציבור העצום שמגדירים את עצמם כהולכים אחר פסיקותיו של מרן זיע”א, אינם מודעים למאגר הפסיקות העצום של מרן זיע”א, זכינו והוא השאיר לנו אלפי הלכות בכל מקצועות התורה, מה שלנו רק נשאר זה ללמוד את תורתו.

במסגרת פרויקט זה נלמדים בכל יום ארבע הלכות מתורתו של מרן זיע”א על פי סדר “לוח הלימוד היומי”, ובסיום כל ספר מתקיים מבחן ברחבי הארץ והעולם.

חלק חשוב בפרויקט זה לוקחים “מנהלי מוקדי המבחנים” בכל אתר ואתר, הם מהווים כעין מוקד איסוף לומדים, והצטרפות הוגים נוספים לתורתו של מרן.

מה נדרש ממני כדי לפתוח מוקד מבחנים?

 1. דבר ראשון נדרש לארגן מקום לעשיית המבחן. זה יכול להיות ישיבה / בית מדרש / בית כנסת וכדו’.
 2. ארגון ראשוני של ציבור הרוצים להיבחן (מינימום עשרה נבחנים), והוספתם לרשימת הלומדים בסניף שלך.
 3. קודם קיום המבחן אנו שולחים אליכם את המבחנים, כולל דף עם התשובות (המבחן הוא אמריקאי). לאחר שהנבחנים החזירו את תשובותיהם, עליכם לבדוק אותם, למלאות את הציונים בטבלה המיוחדת לכך, ולשלוח אלינו לפקס או למייל.
 4. נשמח אם תוכלו לתעד (צילום או וידאו) את שעת המבחן / הלימוד, ולשלוח אלינו…

לפתיחת מוקד מבחנים לחץ כאן.

הפצה:

חלק חשוב, אפשר לומר גם “המרכזי” מפעילות הארגון הוא: הפצת החומר התורני המגוון ברחבי הארץ והעולם.

תארו לעצכם אילו הארגון היה מוציא חומר איכותי ומיוחד, אך הכל היה יושב במקום אחד ולא יוצא לציבור… האם היה לזה ערך? ההפצה היא חלק מרכזי בהנחלת מורשתו של מרן, הפצה השואפת להגיע לכל מקום ומקום שרק אפשר, לזכות את הרבים בדברי הלכה והשקפה בדרכו ועל פי מורשתו של מרן רבינו הגדול זיע”א.

עיקר החומר הזקוק להפצה הוא:

 • הגליון השבועי “מרן מאור ישראל”יוצא לאור מידי שבוע. יעדי הפצה: בתי כנסת ובתי מדרש, מקומות עבודה וכדו’.
 • גליון דוגמא של “קובץ בית יוסף” – יוצא לאור בס”ד מידי חודש. יעדי הפצה: בתי כנסת ובתי מדרש / ישיבות וכדו’ של אנשים שאוהבים להעמיק. לא כל בית כנסת מתאים לכך.
 • הפצת חומר הסברה של פעילות הארגון, הכולל הפצת פלאיירים עלוני מידע וכדו’ – יוצא לאור מעת לעת ללא זמן מוגדר. יעדי הפצה: בכל מקום ומקום אליו ניתן להגיע.
 • תליית מודעות על פעילות הארגון בבתי כנסת ברחבי הארץ, בחוצות העיר ובמקומות מרכזיים.

שינוע:

עיקר החומר המיועד להפצה מגיע למוקד הראשי של הארגון בירושלים [ברחוב בלוי 14 בשכונת סנהדריה, סמוך לציונו של מרן זיע”א], ומשם הוא אמור להגיע למבקשים להפיצו בכל רחבי הארץ, אך קורה פעמים רבות שאין לנו את המענה להעביר אליהם את החומר. יש פעמים שלשלוח בדואר זה לא משתלם, היות והחומר יגיע שלא בזמן שצריכים לו והן מהבחינה הכספית.

אם אתם מבצעים נסיעות קבועות מירושלים לשאר איזורי הארץ. או אפילו בתוך ירושלים עצמה. נשמח לצרף אתכם למערך השינוע של הארגון, כך נוכל להגיע למקומות נוספים ולהפיץ שם את אורה של התורה הקדושה, בדרכו של מרן זיע”א.

אנשים טכניים ובעלי מקצוע:

הארגון משתמש הרבה בבעלי מקצוע שונים לשם פעילויות שונות. אנו צורכים את שירותיהם של: גרפיקאים, מעצבי מדיה, מתכנתים, כותבי מאמרים, עורכי וידאו, בתי דפוס, מקומות פרסום כגון עיתונים אתרים וכדו’, אם אתה מבצע שירותים אלו, נוכל להשתמש בשירותך, וכך נוכל לחסוך מההוצאות של הארגון.

מתרגמים מעברית לאנגלית:

ישנו חומר תורני היוצא לאור ע”י הארגון אשר מתורגם לאנגלית ומופץ בחו”ל. למרן הראש”ל שליט”א חשוב מאד שהמתרגמים יהיו תלמידי חכמים, שחלילה לא יגרמו טעויות בהלכה בחומר המתורגם.

גיוס כספים והוראות קבע:

למרות הפעילות הענפה של הארגון בהנחלת מורשתו של מרן, לצערנו המצב הכספי שלו לא כל כך טוב. אילו היו עומדים לרשותו יותר אמצעים היינו יכולים לעשות יותר למען הפצת תורתו של מרן זיע”א.

באפשרותך לסייע בגיוס הציבור היקר, לטובת הפעילות, אפילו סכומים קטנים יכולים לעזור.

כמו כן דרושים לפעילות הארגון רבנים מוסרי שיעורים וכותבי טורים לאתר מורשת מרן, מתנדבים לעבודות מזכירות, טלפנים/טלפניות.

 

אם אתם מעוניינים להתנדב באחת מהפעילויות הנזכרות לעיל, או שיש לכם הצעות נוספות להתנדבות, נשמח שתיצרו איתנו קשר בטופס זה:

   

   

   

   

   

  מגוון ספרים חדשים בחנות שלנו מורשת מרן שופס. רכשו כעת!

  ילקוט יוסף - פורים משולש, סדרת "מורשת מרן"
  ₪25.00

  רכוש כעת

  סט חזון עובדיה המלא - 19 כרכים
  ₪620.00

  רכוש כעת

  מעדני המלך - חלק ד - חינוך ילדים
  ₪45.00

  רכוש כעת
  למוצרים נוספים לחצו כאן

  תגובות (0)

  כתיבת תגובה

  האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *